MLÁDEŽ CB Ústí nad Labem

Usilujte o pokoj se všemi a o svatost, bez níž nikdo nespatří Pána.
(Židům 12, 14)

EXIT tour


25.4. Aktuality:

Tak je to za námi, všechny fotky jsou na netu, najdete je v galerce. Dnešní grilování bylo super, jenom bych potřeboval vědět, jak se říká té věci co se dává na nohy a dá se s tím dost skákat, napište mi to prosím do diskuze, díky. Teď bych chtěl poděkovat kapele Dizmas, organizačnímu týmu Exit Tour ČR, místnímu organizačnímu týmu, školám a všem studentům kteří se nejvíce podíleli na atmosféře Exit Touru, díky moc.
Richard


24.4. Aktuality:


Tak dnes to opravdu stálo za to, koncert Dizmasu byl bezkonkurenční, američtí hoši to opravdu umí pěkně rozjet. Já osobně jsem se taky pěkně rozjel a nafotil jsem toho tolik, až mám z toho strach. Potom co jsem si prohlédl fotky od Pajdy a Qvajgona, mám chuť ten foťák zahodit a dnes večer vás asi už ani nebudu zahlcovat mými chabými pokusy o fotografování. Teď bych chtěl poděkovat všem školám, za jeden den který věnovaly Exit Touru, snad se to vyplatilo. Přidávám zatím fotky ze školní části programu.
Richard


23.4. Aktuality:


Aktuálně jsem úplně grogy. Fotky ze čtvrtka už jsou sice na webu, ale třídění jsem jaksi dost odflákl, taže se omlovám všem, kteří na fotkách vypadají špatně až směšně. Z dnešního dne mám dost zajímavé pocity, žel jsem tak unavený že nejsem schopen nic kloudného napsat. Snad jen že to stojí opravdu za to a snad ty informace které studenti přijmou, zase neodejdou dalším uchem pryč.
Richard

22.4. Aktuality:


Tak to dnes vypuklo, dopoledne stálo opravdu za to, některý semináře mě dostaly a to sem tam stihl strávit vždy jen pár minut. Odpolední Talkshow s Majky o satanismu stála taky opravdu za to, kdo neslyšel o dost přišel. Jinak jsem nafotil spousty fotek, s ohromným počtem lidí v různých situacích. Fotky ze středy jsou tady. Pokud je vám líto, že na žádné fotce nejste tak se stavte někdy na odpolední aktivity v YMCE, nebo v sobotu na grilování a já vás rád vyblejsknu.
Richard

Zajímavé odkazy:

Dizmas - stránky skupiny
EXIT 316 MISE - stránky pořadu
Exit Tour - stránky projektu
Facebook - Exit Tour na FB, jestli máš pár fotek tak je hoď sem.
Žádné komentáře