MLÁDEŽ CB Ústí nad Labem

Usilujte o pokoj se všemi a o svatost, bez níž nikdo nespatří Pána.
(Židům 12, 14)

Co už bylo?

RELAX „Dennodenně“

3. ročník letního festivalu mládeží Církve Bratrské
9.-16.8. 2009 Hrachov u Sedlčan


Pokud nevíte co o prázdninách, tak bych vám doporučil RELAX 09, 3. ročník festivalu mládeží CB.
Co na Vás čeká? Relax, workshopy, hry, sporty, programy, divadlo Akord, Pantomima, koncert Freaky Art (http://bandzone.cz/freakyart) a spousty dalších super věcí....

Další informace o programech a workshopech naleznete na stránkách RELAXU zde: http://www.relax2009.info/
Můžete se na nich taky přihlásit, pokud to stihnete do konce června stojí to 1850Kč, jinak 2100Kč v ceně je ubytování, jídlo, všechny programy (mimo paintballu).

Kdy a kde: 9. - 16.8. Hrachov u Sedlčan


"Říka se, že čtvrtina lidí na této Zemi nikdy v živote neuvidí pořádnou hvězdnou oblohu. Každopádně pokud jste to zkoušeli třeba v Praze, asi jste taky neuspěli. Proto bychom se měli chopit příležitosti, ja se pokusím nastudovat nejaké legendy (obávám se, že tam bude nekřesťansky mnoho bohů) o tom, jak se tam nahoře co objevilo; normální věci z astronomie studovat nemusím, to jěště nějak z hlavy vylovím. A budeme koukat do blba :-) Jinak možná budou i padat (meteory)."

Hvězdní workshop - Martin Molnár


"Tabu jsou skryté, zakázané oblasti života, o kterých se nemluví. Tabu nás vystraší, křesťany někdy vede k zoufalství. Tajné hříchy, kostlivci, myšlenky. O to víc skryté věci skrýváme. Je to dobře nebo špatně?


Tabu jsou věci skryté, které doba dává na odiv - kopulující dvojice je dnes téměř běžná součást uměleckých výstav. Kdysi to bylo tabu. Ožralý člověk se za sebe stydíval, dnes je na "youtabu". Je to dobře nebo špatně?

Tabu je někdy takové tabu, že je tabu i pro nás samé. Sami nevíme o skrytostech v nás. A najednou se vynoří projevy skrytých tabu. Je to dobře nebo špatně?

Pak je tu Bůh, pro kterého "žádná tma není temná a noc jako den svítí" Je to dobře nebo špatně?"

TABU - Petr Kučera

A ještě mnohem více na Relaxu.........

Těším se na vás
Richard Arnold
Poslední komentáře
31.03.2009 21:40:26: už fungují stránky - www.relax2009.info