MLÁDEŽ CB Ústí nad Labem

Usilujte o pokoj se všemi a o svatost, bez níž nikdo nespatří Pána.
(Židům 12, 14)

Co už bylo?

Koncert Američanů 1. června 2007

     Koncert?  Byl to naprosto užasný čas, jak s Bohem - tak s Amíky! Nejdříve jsme se vrhli na přípravu malého občerstvení pro ně, a  už z jejich rozehrávání jsem měla  zvláštní pocit, že ti borci asi i něco umí...

     A pak to začalo, přišlo k nejen mému údivu asi sto lidí.  Díky moc ŘKC , že nazvali a sami přišli ve velkém počtu. Myslím, že na koncertě bylo opravdu hodně nových tváří a rozhodně neodešli sklamaně!
      Soubor američanů, skládající se ze studentů a jejich profesorů, většinou hrajících na žesťové dechové nástroje a hlasivky  (+taky bicí, klávesy, basovka...) to pořádně rozbalil. Hráli moderní chvály, spirituály, dokonce se naučili i pár českých překladů, a tak nás společně přivedli před Boží tvář!

      Atmosféra byla opravu úžasná, hned po prvních tónech se divákům vykouzlil úsměv, který vydržel až do konce. Bylo zde i krátké evangelizační slovo a na výzvu se kdosi vzadu přihlásil. Každou píseň si účinkující uvedli krátkým slovem a na konci sklidili obrovský potlesk všech stojících posluchačů. Posluchači se jednotným tleskáním pokusili vyžádat přídavek, což bubeník pojal velmi vtipně a začal do rytmu bubnovat, po chvíli se přidaly klávesy a nastala improvizace i žesťových nástrojů - byli to opravdu profíci:)
     A tímto jsme se s nimi také rozloučili, byli to opravdu moc milí lidičkové a těším se až se buď někde na zemi nebo v nebi setkáme:)
   
A na závěr, bych se chtěla podělit o jedno halvní motto jejich písně:
Lk 19,40 Nenechme kameny chválit Našeho Pána! Chvalme ho MY!
Žádné komentáře